A2974 NERO ABSOLUTE BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2974 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 30 |
| Length | 312cm / 123inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 565kg |
Select the slabs:
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35